top of page

 

Медичне обслуговування в гімназії.

    В гімназії функціонує   медичний пункт.

    В медичному пункті (медична сестра Майданик Мирослава Леонтіївна) тобі зобов'язані надати першу медичну допомогу, безкоштовно видати пігулку від гострого болю (зуб, голова, тощо), викликати швидку допомогу, повідомити твоїх батьків про те, що ти маєш певні проблеми зі здоров'ям, організувати медогляд станом на 1 жовтня кожного року.Медична сестра складає графік проф..щеплень та повідомляє про це батьків.У випадку травмування або різкого погіршення здоров'я під час навчального процесу вчитель ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ відвести тебе ОСОБИСТО, або дати супровід (7-11 класи) до медпункту.   У медпункті гімназії накопичуються та зберігаються підтвердження про те, що учень перебував на стаціонарному чи домашньому лікуванні.                                                          

    Бажаємо Вам не хворіти.

 

 

 

 

Організація харчування

В гімназії є простора світла їдальня яка має 2 зали та буфет, який в повній мірі забезпечений сертифікованою продукцією. Асортимент буфетної продукції відповідає вимогам і погоджений з рай СЕС

В цехах їдальні створені всі умови для приготування їжі, а саме: укомплектований штат їдальні, в наявності є все необхідне технологічне обладнання, зали для приготування їжі, для миття посуду, обідній зал відповідно санітарно-гігієнічним нормам.

Гаряче харчування учнів здійснюється у відповідності з циклічним меню, яке затверджено рай СЕС. Гарячим харчуванням охоплені учні 1-4 класів, ГПД, діти пільгових категорій та учні 5-11 класів. Харчування 3-ох разове,сніданок.обід.вечеря. Харчуються учні у відповідності з графіком харчування. В гімназії створена комісія з контролю за харчуванням.

Дієтсестра вчасно і систематично контролює якість сирої продукції для приготування їжі, якість готової продукції, зберігання добової порції, відповідність норми контрольної порції. Під контролем знаходяться якість завезених до їдальні продуктів харчування, наявність відповідних документів дотримання термінів реалізації продуктів. Технологія приготування страв, терміни її вживання відповідають вимогам.

 

 

bottom of page